sobota, 8 stycznia 2011

Besquitoo IX: Kleszczomałpa


W tym odcinku:

- karły w śniegu
- ludzie w grupie to buce
- tego podcastu słuchają tylko dzieci
- uczucia powinny wychodzić z pępka
- hybrydy zwierząt
- solenie ślimaka
- śmierć Pete'a Postlethwaite'a
- koleś, który nagrywa dźwięki, które lubi robić
- Antony Hopkins jest chwytem marketingowym
- powinno się robić słuchawki z zatyczki do wanny
- muzyka przyszłości
- durne nazwiska

Mówią: Michał, Igor, Ochman i Ania

Pobierz

6 komentarzy:

minimal2 pisze...

Czy tylko mi się wydaje, czy coś jest z tym autobusem nie tak (drzwi nie z tej mańki?).

Autobus zmieniający pas należy przepuścić! KIERWOCY...
BTW co do harmonogramów (rozkładów?) to jest to MIT. Kierowcom nie wolno przyjechać za wcześnie, jeśli się spóźnią (byle nie zdublował ich drugi autobus tej linii) (za forum http://wawkom.waw.pl )

Ja mam powyżej 16 lat, jestem fanem podcastingu i mam feed'a Katalogu Podcast'ów w gReaderze (stąd was znam). I mówicie, że dzieci nie słuchają. stąd Czyszman (14 chyba?)

Zdecydowanie za długi odcinek. Dojazd na uczelnie zajmuje mi 50 minut z przesiadką w połowie. Zatem dla mnie najlepsze byłyby odcinki 25 min. 50 też jest git ale 85? Do cholery, wiem że fajnie się gada ale słucha już nie koniecznie. Ludzie* mogą się skupić na góra 30 minut.

Ten mehmed to pewnie w jakimś nowym (bez)stratnym formacie zapisał tylko jutjub/wytwórnia spierniczyła sprawę z dźwiękiem

Winifred= żeńskie Winfred?

Why the hell Ania jest wy-mute'owana? ANKA odzywaj się częściej!

*patrz ja
A i oczywiście, WY WIECIE KIM JA JESTEM!?

[slawko] pisze...

No proszę. Znalazłem Was dopiero teraz ale już się zapisałem :) Muszę jednak powiedzieć, że ten odcinek jest stanowczo za długi. Mogliście go pociąć na mniejsze i puszczać co kilka dni albo nawet co tydzień po kawałku. :)

Anonimowy pisze...

Naprawdę świetny podcast. To będzie chyba debiut roku, a długość mi nie przeszkadza, bo zawsze można nagranie zatrzymać i resztę odsłuchać później.

Takich podcastów właśnie brakuje, w których kilku gości zupełnie na luzie i z humorem komentuje rzeczywistość! Róbcie tak dalej i nie przestawajcie!

Seraphina pisze...

Chłopaki nie wiem co zrobiliście ale to działa! xD Ludzie naprawdę zaczynają was słuchać xD

Jak zwykle dodałabym kilka uwag od siebie ale słuchałam tego będąc już w łóżku (pierwszy raz zrzuciłam sobie nagranie na mp3 )
i kompletnie nie pamiętam swoich przemyśleń. Niemniej pamiętam że sporo się uśmiałam, nawet chyba więcej niż na poprzednich xD

[slawko] pisze...

jaasne, nagrywajcie ośmiogodzinne odcinki. Zawsze przecież można przez tydzień słuchać po kawałku ;) hehe

Crzszman pisze...

Mam 14 lat, słucham poscastów, nagrywam podcasty :D Można? Można. Samych podcastów słucham w drodze do szkoły,domu, sklepu itp. Jeszcze do snu i czasami, jak znajdę chwilę to w domu, ale w domu częściej raczej muzyka leci.

Co do waszego podcastu, to naprawdę mi się spodobał .Bardzo, bardzo fajny. Ale proponuję oddzielić recenzje filmowe od faktycznego podcastu.

Odcinki trochę krótsze by się przydały. Jadąc do szkoły mam co najwyżej 30 min, nie odsłucham. A przewijac 30 min mi się nie marzy, szczególnie, że moje mp3 dość długo przewija... Jeszcze mogę zerwać pierwszą lekcję, ale nie zawsze to się opłaca :D

Jescze co do wieku, to teraz mam 14 lat. Zaczynałem mając 13 :P Generalnie są podcasterzy mający 14 lat. Ja, Hoss (glowawmur.podkasty.pl), Groch(swiatoczamikretyna.co.cc), PjLyoko( kiedys zgromadzisko.co.cc, w najbliższym czasie przemek.co.cc) i 15 letni, Marynarz( na-wesolo.prv.pl) :p

Prześlij komentarz