niedziela, 12 czerwca 2011

Besquitoo 12/06/2011: Krabotaur


W tym odcinku:

- Bóg zna tylko alternatywny punk rock
- Minotaur był pierwszym człowiekiem z piercingiem
- wielorybia syrenka
- dzieci wymiotują w rzeźni
- papierosy w pączkach

Mówią: Michał, Igor, Sera

Pobierz

4 komentarze:

Crzszman pisze...

Ok, więc część z Bogiem. Trzeba być naprawdę skończonym kretynem (albo Igorem) (nie mam na myśli, że Igor to kretyn), żeby myśleć, że jakby Bóg do ciebie przyszedł to byś nie miał pewności, że to on. Ktoś taki jak on opływa boską zajebiwykurwistością. Czemu Bóg musi mieć brodę? Czemu Bóg musi mieć ciało? Bóg nie ma ciała, jest duchem. We fragmentach Biblii, gdy się ukazywał nigdy nie ukazywał się jako człowiek. "Matka boska była brunetką?". Tak byla brunetką, miała 183 cm wzrosu, ważyła 50 kg. Świetny pokaz ignorancji! Brawo!
Reszta już lepsza. Nauczyciel miał świetny pomysł ;) Ale żeby aż do psychiatry musiały iśc?!?

ThatLastGuy pisze...

Crzszmanie, to ja zacząłem wątek o Bogu, nie Igor.Wątek wprowadzony przeze mnie miał na celu tylko sprawdzić wyobraźnię moich współrozmówców. Co by rzeczywiście zrobili, gdyby Bóg się zjawił. I masz rację, nikt nie wie w jakiej postaci by się zjawił ale to tym bardziej uważam że za intrygujące, bo ponieważ nie wiemy jak by wyglądał, nie mielibyśmy wciąż pewności że to On ;) W każdym razie nie zamierzam tu zaczynać wielkiego sporu religijnego bo nie po to tu jesteśmy (nie, naprawdę, nie po to!). Radzę naprawdę podchodzić do tego co mówimy z dystansem (co większość chyba nie potrafi zrobić) bo choć poruszamy tematy wszelakie to tylko w celach satyrycznych.

Crzszman pisze...

Ale czy myślisz, że ja nie mam dystansu? Wiele razy mówiłem, że nie podoba mi się takie traktowanie religii, ale wiem, że to dla jaj. Ale jak mi puszczą nerwy, to muszę się wyżyć. Najlepiej w komentarzu ;)

Hoss pisze...

Zdziwiło mnie pytanie , dlaczego Matka Boska nie jest blondynką :P Przecież jest żydówką , a żydzi blondynami nie byli.
Chciałbym mieć takiego nauczyciela. Chętnie bym popatrzył na umierającą wołowinę.Chociaż nie chciałbym , aby pracownicy mordowni krów , uprawiali przy tym seksu. Obrzydliwość :P

Prześlij komentarz