czwartek, 4 sierpnia 2011

Besquitoo 04/08/2011: Piorun Rozrabiaka


W tym odcinku:

- piorun niszczy wszystko prócz obrazków na ścianie
- skąd dzieci biorą zmyślone historie?
- dziwne "chrzesty"
- zabawa w Rzyganie, Planking i Rekina
- Sera kontra nawałnica dzieci w samolocie

Mówią: Michał, Igor, Sera

Pobierz

5 komentarzy:

Crzszman pisze...

Pierwszy plus macie za symfoniczne AC/DC na początku.

Dalej historia o piorunie. Podeślijcie linka. Ale to są histori z Faktu, z nich można się tylko śmiać. Np. http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2011/08/c49377bc8bec3e99d6868f7f5ea189da.jpg?1312371916 i http://www.se.pl/kobieta/kobieta-porady/caa-polska-klnie-po-katolicku-kurtka-na-wacie-motyla-noga-kurza-melodia_198769.html :)

Jak byłem mały, to też dużo wymyślałem. Raz powiedzialem, że spotkałem Spider-Mana u mnie w domu i piliśmy razem herbatę ;)

Planking jest głupi. Ale na szczęście nie widziałem nikogo z moich znajomych, kto by się w to bawił. Jeszcze z takich rzeczy to istnieje Owling (kucanie na różnych miejscach).

A samolotowa opowieść Sery zdecydowanie najlepsza w całym odcinku! Jak pierwszy raz leciałem, to też się podniecałem, że wzbijamy się w powietrze, potem okazało się, że to nic ciekawego.
Dzieci... Jak ja ich nie lubię w samolotach. 2 tygodnie temu, jak z Egiptu wracałem, siedziało takie małe, z 1 roczek koło mnie (tzn. nie dokładnie koło mnie, bo w dzieliła nas ścieżka) i cały lot się darło...
Ale najbardziej wkurzające jest w polakach klaskanie... Jak ja to słyszę, to się cały czerwony robię i aż mi się śmiać chce. Nawet sobie to nagrałem :D


Fajnie wam wyszlo. Nawet bardzo fajnie. Macie 10 gwiazdek ode mnie!

Crzszman pisze...

PS. Czym wy nagrywacie?

ThatLastGuy pisze...

Nagrywamy przez kamerę Samsung VP-D375W

Igor W pisze...

nagrywamy ryjąc drewnianym rysikiem w glinianym stożku

janek4dh pisze...

Cudze gnoje w samolocie... :-(

Prześlij komentarz