wtorek, 16 sierpnia 2011

Besquitoo 16/08/2011: Padaczka ręki


W tym odcinku:

- czy naprawdę nie można śmiać się ze wszystkiego?
- Michał obraża wszystkich podcasterów
- białe oprawki są be
- człowiek z padaczką ręki
- co może zrobić dziecko z 34 palcami
- Igor nie wejdzie już nigdy do Bałtyku

Mówią: Michał, Igor, Ochman

11 komentarzy:

pacman pisze...

Mogę zamówić sobie "obrazę na antenie" u Sery? Z racji, że jest ona studentką polonistyki(?), albo czegoś innego... Grunt, że umie czytać. Chciałbym obrazić wszystkich ludzi, którzy notorycznie stawiają spacje przed znakami interpunkcyjnymi.
Nie pisze się "Kurwa !!!!", tylko bardziej elegancko - "Kurwa!".

"Kocham polski internet". Te wszystkie teksty z tych wszystkich obrazków i reszta śmiesznych rzeczy to w większości przypadków zwykłe zrzynanie/tłumaczenie czegoś co powstało gdzieś gdzie ludzie potrafią komunikować się po angielsku :<

Crzszman pisze...

Fajnie się słuchało.
Dlaczego jestem Krzyszmen, a nie Krzyszman? W sumie nie wiem. Ale będę Krzyszman- poprawniej i lepiej brzmi :)

Mando pisze...

Ja tam uważam, że z wszystkiego można się śmiać. Uwielbiam kawały dla wrażliwych inaczej i ogólnie myślę dokładnie tak samo, że każdy kawał kogoś obraża - białego, czarnego, zdrowego, upośledzonego itd. Skoro mogę się nabijać z białych to mogę też z czarnych itd. Uważam jednak, że niekoniecznie trzeba to robić publicznie :-) Znaczy to wasz interes. Mi tam słucha się świetnie, ale też pamiętajcie, że jak coś trafia do neta to już nie znika i prędzej czy później może w nieodpowiednim momencie wypłynąć. Demotywatory, Kwejki itd. to strony anonimowe, wy mówiąc o tym podpisujecie się pod tym. Kurde ja też przy każdej imprezie nabijam się z kawałów ciężkich, ale jakbym to ktoś kiedyś nagrał, a teraz by wypłynęło nie tam gdzie trzeba to mógłbym mieć pewne problemy :-) Bo w końcu zarabiać na tym nie będziecie jak Monty Python :-)

Dyszka ode mnie :-)

janek4dh pisze...

34 palce na stronę!
Dobre blanty będzie turlał jak dorośnie.

K. pisze...

Oczekiwałam, że będzie jakiś konkretny diss, a tu... Nie postaraliście się ;]

Igor pisze...

Heh, wygląda na to, że musimy częściej pisać w shownotesach o mówieniu o podcasterach, to podcasterzy zaczynają nas słuchać ;) Ale nie, nie staraliśmy się nikogo dissować. Poza Michałem, on wciąż jest oburzony kwestią wymowy skype".

K. pisze...

Zatem w następnym odcinku opowie o wymowie "black" i "apple" ;)Już wolę jak dissujecie, niż mówicie o np. zupie z płodów ;] Poza tym, ja tu się poświęcam dla ogółu :D

ThatLastGuy pisze...

O "apple" już powiedziałem swoje w innym odcinku, a "black" każdy mówi inaczej i każda wersja brzmi w porządku ;)

K. pisze...

A widzisz, nie słucham Was, to nie wiem :] I tak najlepiej brzmi "fuck" ;)

K. pisze...

Jak zrobicie haterowski odcinek o mnie, to posłucham, o! ^^

Napisy Końcowe pisze...

Świat współczesnych mediów jest zdominowany przez tzw. polityczną poprawność. Większość szarej masy łyka wszystko, co usłyszy z telewizji, internetu itp. i potem nabiera pewnych zwyczajów. Bogu dzięki jest jeszcze undergroundowy świat podcastów, niezdominowany przez cenzurę tematów, gdzie można się pośmiać ze wszystkiego i jeszcze znaleźć ludzi, którzy podobnie myślą!

Spokojny

Prześlij komentarz