czwartek, 1 grudnia 2011

Besquitoo 01/12/2011: Maczetą w "Człowieka"


Hej wszyscy! Z końcem listopada stuknął nam ponad rok nagrywania Besquitoo. Zbiegły się naraz dwie okazje, ponieważ jest to również 100tny wpis na stronie. Z tej okazji prezentujemy Wam nowy layout strony, dzisiejszy, dłuższy niż zwykle odcinek a także pewien dodatek, który chcemy wprowadzić na stałe - krótkie wyrywki z każdego odcinka w formie wideo, zamieszczane zaraz pod odcinkiem. Macie okazję oglądać nasze śliczne buźki i może pojawi się dzięki temu paru nowych słuchaczy/słuchaczek (dzisiaj, wyjątkowo, jest to fragment z jednego z poprzednich odcinków).

Ze względu również na nowych słuchaczy, pojawił się jeszcze jeden pomysł. Chcemy skleić jeden odcinek w całości złożony z najlepszych lub najbardziej typowych dla nas wyrywków z poprzednich odcinków, który będzie można później znaleźć w dziale "Jesteś tu nowy?". Jeśli pamiętasz jakiś kawałek lub kilka kawałków, które najbardziej wbiły Ci się w pamięć, napisz komentarz pod tym wpisem lub do nas na maila.

Za nasze zdrowie i idźcie się ugryźć!

W tym odcinku:


- dzieci walą o drzwi Igora
- skąd się wzięli Azjaci w Gdańsku?
- rezerwacja dla zamordowanych
- Polacy nie umieją używać maczet
- książki i kawa w autobusach

Mówią: Michał, IgorPobierz

2 komentarze:

Obława pisze...

Czytam w autobusie na kindle. To jest po prostu wygodne i wolę to niż się nudzić przez pół godziny. Ale zdarza mi się też patrzeć w okno.

Crzszman pisze...

Dobreee. Jeden z fajniejszych odcinków.
Jeżeli chodzi o jakiś odcinek godny polecenia, to na pewno ten wannowy. Genialnie to wyszło :D
Czy ja wiem, czy strona wygląda lepiej? Mniej wiecej na takim samym poziomie. Chociaż plus za martwe płody.

Prześlij komentarz